تلگرام مارکتینگ روشی جدید تر از رفرال مارکتینگ و نتورک مارکتینگ

تلگرام مارکتینگ روشی جدید تر از رفرال مارکتینگ و نتورک مارکتینگ

8313 0

تلگرام مارکتینگ روشی جدید تر از رفرال مارکتینگ و نتورک مارکتینگ

شرکت های ارائه کننده خدمات و محصولات در سراسر دنیا نیاز به معرفی کالا و خدمات خود به مخاطبین خود داشته و دارند.

فضاهای تبلیغاتی بسیاری وجود دارد از جمله تبلیغات رادیویی و تلویزیونی و شبکه های ماهواره ای و شبکه های مجازی و تبلیغات کلامی به اصطلاح face to face

هر کدام روی تعدادی از مخاطبین تاثیر خودش را دارد  ، بعضی ها از تبلیغات تلویزیونی تصمیم به خرید میگیرند،بعضی ها تبلیغات ماهواره ای و بعضی ها هم شبکه های مجازی

و اینکه بگیم تبلیغات کلامی قویترین است درست نیست ،زیرا خیلی ها ترجیح میدن خودشون یک محصول و خدمات را تجربه کنند و حتی حرف نزدیک ترین شخص خود را نیز قبول ندارند. بعضی ها هم این نوع تبلیغ موثر می باشد و برای خرید هر چیزی از افراد مورد اعتماد خود نظر خواهی میکنند.

اما چیزی که خیلی از فروشندگان در سیستم های فروش مستقیم و چند سطحی در روش های متفاوت نظیر : نتورک مارکتینگ،رفرال مارکتینگ ،تلگرام مارکتینگ و mlm و غیره فراموش میکنند این است که آن شخص خریدار برای منفعت خودش اقدام به خرید کالا و خدمات میکند و فقط پدر و مادر شما اقدام به خرید یک محصول به خاطر خود شما میکنند. و شما در فروش هر محصولی باید منفعت و سودی که خریدار از خرید کالا یا خدمات شما میبرد را به آن ها نشان دهید.

شرکت الکترونیک آرین که ارائه کننده محصول خاص و لاکچری می باشد نظیر :سیمکارت بین المللی،ویزاکارت،مسترکارت و مخصوصا گواهینامه رانندگی بین المللی آمریکا بعد از 10 سال فعالیت و تبلیغات گسترده در اکثر فضاهای تبلیغاتی با یک مشکل مواجه بوده و هست. و دلیل آن مشخص است مشتری که محصول مارا خریداری میکند میخواهد خاص بماند و ترجیح میدهد به هیچ یک از اطرفیان خود این محصول را معرفی نکند  و این طبیعی بوده و هر انسانی این خصوصیت را داراست.

پس شرکت ما باید همیشه تبلیغات خود را انجام داده و دنبال مشتری جدید باشد ، پس به همین دلیل ما تلگرام مارکتینگ را راه اندازی کردیم که مشتریان قدیم یا افرادی که در شبکه های مجازی فعال میباشند به صورت غیر مستقیم بتوانند کالاهای شرکت آرین نظیر : سیمکارت بین المللی ، ویزاکارت ، مسترکارت ، گواهینامه بین المللی رانندگی 20 ساله را به دوستان خود در شبکه های مجازی معرفی کنند و آنها بدون اینکه بدانند مشتری شخص معرفی شوند هستند اقدام به خرید کرده و معرف 10% از مبلغ هر خرید آن شخص را تا همیشه دریافت کند.

روش کار بسیار ساده است: به ربات تلگرام ما مراجعه میکنید www.t.me/arianltd_bot 

لینک نمایندگی خود را دریافت می کنید و در شبکه های اجتماعی خود نظیر تلگرام و اینستاگرام و فیس بوک و لینکدین و توئیتر و واتس آپ و لاین و .... به اشتراک بگذارید 

متن و عکسی که میخواهید بزارید خیلی مهم هست ،خودتان را  فروشنده بیان نکنید ،بلکه با نگارش خوب و جذاب خود را معرفی کننده نشان دهید.

دلیل این کار چیست؟

شما دارای یک بازار سرد(دوستان،همکاران،آشنایان،مشتریان) و یک بازار گرم هستید(خانواده و دوستان خیلی نزدیک)

هر دو گروه با ترجیح میدهند جنسی را که دیگران برای سودرسانی به خود معرفی میکنند را خریداری نکنند. در صورتی که نیاز اصلی آنها است و سیمکارت بین المللی و مسترکارت و ویزاکارت و گواهینامه رانندگی بین المللی جزو اصلی پکیج مسافرتی افراد در سفر های خارجی به حساب می آید، اما چون حس می کنند شما فقط به خاطر منفعت خودتان اقدام به معرفی میکنید پس تهیه نمی کنند.و شما باید نیازی که از مشتری رفع میشود را بیان کنید و لینک ربات رو تو متن بنویسید.

www.t.me/arianltd_bot

یا حق